GARÁŽOVÁ VRATA

Prohlédněte si nabídku panelů.

Elektrické pohonySekční ...

Sekční vrata jsou umístěna zevnitř garáže na ostění a při otevření zajíždějí nahoru pod strop rozměry jsou typizované i na míru. Sekce jsou tvořeny pozinkovanými plechy vyplněné polyuretanovou pěnou tl. 40 mm. Povrch sekce se strukturou: woodgrain, stucco, hladký, fólie-imitace dřeva. Prolis sekce: úzká - široká drážka, bez drážky, kazeta dlouhá-široká. Barva standardně bílá nebo dle vzorníku RAL. Do sekcí může být vloženo prosklení nebo celoprosklená sekce. Kování: vodící dráhy pozinkované profily, vodící kolečka s ložisky, několik systémů vedení podle výšky nadpraží, k vyrovnání hmotnosti slouží torzní nebo tažné pozinkované pružiny. Motor: v několika výkonových provedení podle velikosti vrat, vždy obsahuje dvoukanálový dálkový ovladač s plovoucím kódem, elektronické koncové spínače, nylonový ozubený řemen a jeho automatické napínání, osvětlení pohonu, odblokování při výpadku el. energie.


Článková ...

Členěná vrata zasouvající se pod strop.
Vhodná pro novostavbu a asanaci; z hliníku nebo z oceli; vysoká stabilita docílená mikroprofilováním; dlouhá životnost díky zušlechtění galvanizací a potažením ochranným povlakem; jednostěnná nebo izolovaná dvoustěnná; tichý chod vrat díky vedení na kladkách z umělé hmoty; údržba není nutná; pohonný systém řízený mikroprocesorem; svislé zavírání umožňuje parkování přímo před vraty; barvy provozně bílá, bílý hliník, sépiová hněď.

Garážová vrata

Garážová vrata


Dvoukřídlová ...

Výroba na míru - do jeklového rámu vloženy panely jako na sekčních vratech.Rolovací ...

Pancíř tvoří hliníkové lamely vyplněné polyuretanovou pěnou; vodící lišty a navíjecí box hliníkové; jednoduchá konstrukce; box je možné umístit před, za i do otvoru; vrata vyráběná na míru; ovládání ruční nebo el. pohonem;
13 barevných odstínů za stejnou cenu.

Garážová vrata

Garážová vrata


Stranově posuvná ...

Sekční vrata, která místo pod strop, zajíždějí do boku podél stěny garáže. Ovládání ruční nebo motorem. Možnost částečného pootevření pro průchod pěších. Vzhled panelů jako u sekčních.Výklopné ...

Provedení několik druhů - drážka - kazety - dřevěná výplň. Barva standardně bílá nebo hnědá. Rozměr především typizovaný.

Garážová vrata... zpět


E-mail: vlastimil.svatek@seznam.cz